Er stappen reeds 39 GROEPEN (+700 personen) mee in de stoet.!

UNIEK IN DEZE EDITIE is de deelname van de ENIGE ECHTE ATOMSE MAJORETTEN ‘Klik Van De Plesj’!
OOK UNIEK IS DE DEELNAME VAN DE REUZEN DRIE KONINGEN VAN Reuzengilde ST-NIKLAAS !
INDERDAAD ! Reuzen Balthasar, Melchior en Caspar hebben de ster gevonden in ons Mekka van driekoningen !

DE VORMING VAN DE STOET is vanaf 12u, start van de stoet is 14u

Vorming gebeurt vanaf Nieuwstraat (Café GOMAAR), en Veldeken.
ENKEL ingeschreven groepen zijn verzekerd.
ENKEL VAN DE INGESCHREVEN groepen kunnen 2 personen deelnemen aan de receptie.

De DEFINITIEVE volgorde :
1. Koetsen Willy Michiels met Meter Christiane en Peter Roger Coppens Stoet 2014
2. Wagen Turfboeren
3. Reus Free Den Turfboer
4. Reuzen Feestcomité Kerksken, Willy en Lisette
5. Reuzen Driekoningen, Balthazar, Gaspar, Melchior, (Reuzengilde Stad Sint Niklaas)
6. Ienige echte majoretten van Atom ( Klik van de plesj)
7. Koninklijke Harmonie Moed en Volharding
8. De driekoningen ATOM 2014 ‘Klik Van De plesj’
9. FLAGO vlagkunst
10. Feestraad ATOM
11. Radio Maria-tom
12. Toneelbond Hand in Hand (Koks Comme Chez Swaa )
13. KSA
14. SK Jong Atom ( Jeugd voetbal Atom)
15. Atomse Quality street ( Jeugdgroep 3K)
16. Jartazi Denderhoutem (Volleybal)
17. AKV De Bien Treezen (Aalst)
18. Cars and Cofee (Retro Cars club)
19. ZVC GOMAAR
20. De Krejezenezen ( groep 3K )
21. De Doncker/Beeckman
22. De Ienige echte Safety First Keeningen (groep 3K)
23. Skellemerouë (groep 3K)
24. Verbroedering Atom
25. Bierleppen (groep 3K + Kandidaat Turfboer Rik Hooge)
26. De Mottige Mirza’s (groep 3K)
27. WTC FALOS
28. De Rouers ( groep 3K )
29. AKV Bedesterd ( Aalst )
30. Goe skief ( Kerksken)
31. Atom Airlines ( Groep 3K )
32. Straffen Toebak ( Groep 3K)
33. KVLV Atom
34. De Red Star Ladies
35. De Sjakosjenbond (groep 3K)
36. De Kaffeklesjers (Groep 3K )
37. Miss Turfboerin 2014 Marina & Rialto Supporters
38. Marcel zen Beste (Groep 3K)
39. De Bezze-agers (groep 3K)

Redactie AtomTV

Bekijk al de berichten

Redactie AtomTV

Flickr

X